MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 8985120
nr 898 5120
Byrå
5 lådor, tidigt 1900-tal, längd: 85, djup: 50, höjd: 120, ett handtag saknas
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 2 juni 2014
kl 19:07:55
100 kr
400 kr
200 kr
300 kr
400 kr